הצוות המקצועי

רעות סף גבאי

מגשרת, עורכת דין ומנהלת מרכז הגישור

לתחום הגישור הגעתי מתוך אמונה מלאה בתהליך שמאחד בין המומחיות שלי בניהול משברים, ומציאת פתרונות ועיגונם בהסכמים ששומרים על הצדדים לאורך שנים; לבין המומחיות הגדולה של הפונים אליי במרקם חייהם. שיתוף הפעולה של כל הנוגעים בדבר מאפשר לנו לצאת לדרך בטוחה, מתוך ראייה כוללת, בשיקוף מלא; ולהגיע אל תוצר ההסכם שמושרש ביסודות איתנים.
ברור לי שכאשר כל הצדדים מגויסים לטובת מציאת פתרון לעצמם ולצד השני, תימצא הדרך!
העיסוק בתחום הגישור המשפחתי הוא דרכי המקצועית כבר שנים רבות, ואני מעשירה אותו בכלים נוספים, כמו; ייעוץ זוגי ומשפחתי, גישור נרטיבי, גישור לקהילה הלהט"בית ועוד.  

עמית גרופי

עובד סוציאלי קליני ומגשר

אני מאמין בשיח ישיר וכֵּן שמתנהל ב'גובה העיניים'. לתפיסתי, הדרך להסכם טוב עוברת בנתיבים טכניים ומשפטיים, ולצד זה הודות לתפיסת המשפחה כמערכת אשר משנה את צורתה, ומעוניינת להבטיח את השגשוג ואיכות החיים הנפשית והפיזית של כלל בני המשפחה.
החל משנת 2011 מנהל קליניקה פרטית ומלווה תהליכי פרידה וגירושין. קודם לכן, עסקתי בשירותי שיקום חדשניים בתחומי בריאות הנפש, ניהול והדרכת מטפלים ועבודה עם משפחות במצבי משבר ופרידה.

בוגר תואר שני בפקולטה לעבודה סוציאלית במגמה הקלינית בבר אילן; בוגר פרקטיקום משפחה ו־CBT; בוגר קורס גישור באוניברסיטת תל אביב וקורס גישור משפחתי מורחב של בית ספר גבים. 

רותם אבני

עורכת דין, מגשרת ומאמנת אישית

הגישור מאפשר ודאות במצבי אי ודאות, ומאפשר קיום משא ומתן משתף, שמשמעו ראיית החיים כמפעל שיתופי ולא כזירת תחרות.

החל משנת 2012 עסקתי בהיבטים משפטיים בחברות הגדולות במשק, ונחשפתי למערכות היחסים מגוונות ולהשפעתן על הנוגעים בדבר על סביבתם. מתוך סקרנות החלטתי להעמיק בתחום היחסים, ורכשתי כלים נוספים מעולמות הגישור והאימון.

חן וייס־גלר

עורכת דין ומגשרת - מנהלת את מרכז הגישור בעפולה

מאמינה שבידי האדם נמצא הכוח להחליט מה טוב עבורו, וביחסי משפחה חובתו לראות גם מה טוב עבור בני משפחתו. לכן, מאמינה ביישוב סכסוך בהבנה והוגנות תוך שמירה על שלומם הנפשי ועל מערכת היחסים התקינה של כל בני המשפחה.

הנני בעלת משרד עורכי דין בעפולה אשר עוסק בדיני משפחה וירושה ובמקרקעין. במשך 20 שנה עסקתי בליטיגציה בתחום המשפחה, ייצגתי בערכאות השונות בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, לרבות ערכאות ערעור.
לאור ניסיוני בניהול הליכים לוחמניים ביחסי משפחה אני מאמינה בכל ליבי בהליך גישורי כדרך מיטיבה למציאת פתרונות וליציאה לדרך חדשה. בסך הכשרותיי גישור כללי, גישור משפחה, אימון אישי, גירושין בשיתוף פעולה.