הרצאות וסדנאות

בואו נדבר על זה בפורום רחב – סדנאות והרצאות לעורכי דין, מגשרים ואנשי טיפול

הסדנאות לאנשי המקצוע נועדו להעיר את המודעות שאפשר גם אחרת. מרכז עוגנים מזמין אתכם, עורכי דין ומגשרים, לסדנאות מקצועיות שנותנות במה לקשיים ולאתגרים שעימם אתם מתמודדים בשגרת עבודתכם.
במפגש הסדנה לעורכי דין ובמפגש למטפלים זוגיים יוצג בפניכם מידע מקצועי רלוונטי מבוסס מחקרים, לצד שיח עם קולגות שמדברים באותה שפה ונתקלים בקשיים דומים אך שונים, ונייצר התנסות קבוצתית שמובילה לתובנות ולהארת דרככם המקצועית באור מחודש. 

הסדנאות המקצועיות לעורכי דין ולמטפלים זוגיים מוגשות בידי שני אנשי מקצוע: רעות סף־גבאי עורכת דין, מגשרת ומטפלת זוגית; ועמית ג'רופי – עובד סוציאלי קליני ומגשר. הסדנאות מועברות בכל הארץ, וזוכות לפידבקים נפלאים, אשר מדגישים את הערך הרב שבו זכו המשתתפים בסדנה. 

מדברים על שחיקה: ההתמודדות עם האתגרים המקצועיים בשדות עריכת הדין

מפגש פוקח עיניים, שבראשיתו נציף נתונים מחקריים על גורמי השחיקה בתחום. עורכי דין מתמודדים מדי יום עם אתגרים במעגלי חייהם השונים – מול לקוחותיהם, מול המערך המשפטי, מול בני המשפחה ומול עצמם. השחיקה יכולה להישמר בחדרי חדרים, אולם היא "אוכלת" כל חלקה טובה, וסופה לצוף על פני השטח.

הסדנה בראשיתה מניחה על השולחן את נתוני השחיקה בעולם המשפטי, ולצד זה מציעה פתרונות יישומיים ליצירת חוסן נפשי. בסדנה נדון בנושאים שונים: אתגרים מול לקוחות וקולגות, איזון בין בית לבין עבודה, תיאום ציפיות, פיתוח מנגנון ונטילציה אישי ועוד.

בין סגנון הפרידה של המטפל הזוגי לבין סגנון הפרידה של בני הזוג
סדנה למטפלים זוגיים

האם אתם, מטפלים ומטפלות לבני זוג, מודעים לסגנון הפרידה האישי שלכם, והאם סגנונכם האישי קשור למרחב הטיפול הזוגי? התשובה לכך היא חיובית. יש קשר, וחשוב להיות ערים לו.

בסדנה בשניים בהנחייתם של רעות סף־גבאי עורכת דין, מגשרת ומטפלת זוגית; ועמית ג'רופי – עובד סוציאלי קליני ומגשר, נשוחח על מגוון סגנונות הפרידה, וכיצד הם משפיעים על הדרך שבה מטפלים זוגיים מובילים את תהליך הפרידה של מטופליהם. צריך לזכור, שבני האדם שונים זה מזו, וכך גם סגנונות הפרידה שלהם.

משתתפי הסדנה יעברו חוויה מקצועית שתהיה בו־זמנית גם מהנה, ותרחיב את זווית ראייתם: ראשית על עצמם, שנית על מטופליהם, ושלישית על תהליך הפרידה. 

סדנת סגנונות הפרידה מיועדת למטפלים ולמטפלות שעוסקים בתקשורת בין־זוגית; ומבוססת על התנסות, דיון פתוח ומידע מקצועי נרחב.

לפרטים נוספים על הסדנה, מוזמנים לפנות אלינו: